Hakkımızda

Sektöre ilk adımı, 1999 yılında aile şirketimiz ile bir Akaryakıt ve LPG istasyonu satın alarak atmış olduk. Halen faaliyetimizi sürdürmekte olduğumuz Akaryakıt sektöründe ilk başladığımız günden bu yana hedefimiz her zaman en üst seviyede hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak olmuştur. 

2010 yılından bu yana aktif olarak sürdürdüğümüz iskontolu yakıt satışımızı, 2019 yılında kurulan Coşkunlar Akaryakıt ve Turizm Ltd. Şti ile daha etkin olarak TOTAL (OYAK) –YAKITMATİK ile devam ettirmekteyiz.

Grup şirketlerimiz olan; Coşkunlar Net Sigorta Acenteliği Ltd. Şti ile sigorta sektöründe, Coşkunlar Toplu Taşıma Hizmetleri Ltd. Şti ile de Özel Halk Otobüsü Taşımacılığı sektöründe hizmet vermekteyiz.

Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz sektörlerde güvenilir, sürekli ve yenilikçi olmak önceliklerimizdir. Hizmet kalitemiz ve yıllar içerisinde kazandığımız tecrübelerimiz ile her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Hizmetlerimiz

Kredi Kartı ile İSKONTOLU YAKIT SATIŞI

Yakıtmatik başvurusunda Kredi kartı bilgilerimi vermem güvenli midir? Başkası ile paylaşılır mı? Kredi kartı ile Yakıtmatik sisteminde ödeme süreci ,girilen kart bilgilerini

Detay

Teminat Karşılığı İSKONTOLU YAKIT SATIŞI

Yakıtmatik nedir? Yakıtmatik nedir? Yakıtmatik bir akaryakıt denetim ve filo yönetim sistemidir. İstasyonda nakit/kredi ile ödeme yapmadan, fiş veya fatura almaya gere

Detay