Kredi Kartı ile İSKONTOLU YAKIT SATIŞI

Yakıtmatik başvurusunda Kredi kartı bilgilerimi vermem güvenli midir? Başkası ile paylaşılır mı?

Kredi kartı ile Yakıtmatik sisteminde ödeme süreci ,girilen kart bilgilerinin Payten tarafından bankaya iletilmesi sonrası, banka üzerinden 3D şifresi ile gerçekleştirilir. Total müşteri kredi kartı bilgilerine erişemez ve saklamaz.

Yapılan harcamaları nasıl görebilirim?

Harcamalarınızı , web sitemizde kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanız sonrasında yakıtmatik işlemlerinizi görebileceğiniz müşteri portalından takip edebilirsiniz. Ayrıca, Yakıtmatik ile eşleştirilen kredi kartının aylık ekstresinde görülebilir.

Kredi kartı ile Yakıtmatik avantajlarından faydalanabilmek için belirli bir kredi kartı olmak zorunda mı yoksa herhangi bir bankanında kredi kartına tanımlanabiliyor mu?

Müşterilerimiz; yakıtmatik sisteminden faydalanmak için yurtiçi kullanımına tüm bankalara ait kredi kartları ve debit kartları kullanabilirler.

Kredi kartımda limit yoksa yakıt alımı yapabilir miyim?

Kredi kartında/kartlarında limit olmaması durumunda alım yapılan tutar, sisteme ilk girişte müşteri bilgisi dahilinde çekilen teminat tutarından tahsil edilmektedir. Teminat tutarının bitmesi durumunda yakıt alımı yapılamaz.

Kredi kartım kaybolursa ne yapmam gerekiyor?

Bankanızı arayarak kredi kartınızı iptal ettirmeniz gerekmektedir. Yeni kredi kartınız gelince; Yakıtmatik sistemine tekrar tanımlayabilirsiniz.

MÜŞTERİ PORTALINA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Hizmetlerimiz

Kredi Kartı ile İSKONTOLU YAKIT SATIŞI

Yakıtmatik başvurusunda Kredi kartı bilgilerimi vermem güvenli midir? Başkası ile paylaşılır mı? Kredi kartı ile Yakıtmatik sisteminde ödeme süreci ,girilen kart bilgilerini

Detay

Teminat Karşılığı İSKONTOLU YAKIT SATIŞI

Yakıtmatik nedir? Yakıtmatik nedir? Yakıtmatik bir akaryakıt denetim ve filo yönetim sistemidir. İstasyonda nakit/kredi ile ödeme yapmadan, fiş veya fatura almaya gere

Detay